Komentarze
psary.info :: 2014-11-04 10:18:41 CET :: ip: logged
Szanowna Pani Magdo blink1.gif Polityka samorządowa to najgorszy z wymiarów polityki w ogóle. Od czasu poprzedniej kampanii, kiedy to delikatnie (naprawdę delikatnie) kibicowaliśmy obecnemu wójtowi aby coś wreszcie drgnęło w tej gminie nie interesuje nas ona wcale, żeby nie powiedzieć, że w pewien sposób nawet brzydzi... Fakt, że Pani zdaniem w jakiś sposób popieramy bądź piętnujemy (ale bez przesady ze obrzucamy błotem !) jakieś działania wynika z tego, że każdy wyborca ma pełne prawo aby przyglądać się lokalnym władzom. Jak Pani zauważyła polityka na tej stronie i tak jest sprawą dalece marginalną - w zasadzie nie ma jej prawie wcale, pojawia się raz na kilka lat i to w jakimś wolnym wydaniu pokroju powyższego felietonu lub jakiejś notatki a serwis działa już dekadę. Proszę zauważyć że jeśli chodzi o nauczycieli i pracowników opłacanych z gminy a startujących do rady, którym się niewątpliwie oberwało w tym felietonie to chyba największy odsetek takich kandydatów do rady ma komitet wyborczy obecnego wójta co z ubolewaniem stwierdzam, pomimo iż widoczne jest sporo zmian na lepsze jakie się dokonały w gminie (i mam prawo to powiedzieć bo to moje obiektywne odczucie), mógłbym tego nie pisać i oszczędzić złego PR kandydatowi, którego pewnie poprę w wyborach (nie ukrywam) bo obecnie nie ma lepszej moim zdaniem alternatywy ale obiektywnie nie mogę przejść obok tego problemu obojętny. Proszę spojrzeć na inne nieoficjalne serwisy gminne teraz przed wyborami. Aż roi się tam od ogłoszeń, przytyków i konfabulacji. Psary.info sukcesywnie odrzuca kolejne napływające od kandydatów prośby o umieszczenie artykułów sponsorowanych lub ogłoszeń wyborczych/plakatów i takie pozostanie chyba że mnie coś na starość odbije i sam będę kandydował blink1.gif ale zapewniam od razu lojalnie, że wtedy pokażę fakty i REALNE problemy a nie "zagadywajki" i nierealne do spełnienia bądź puste obietnice jak większość twarzy wiszących na gminnych słupach blink1.gif pozdrawiam serdecznie/przemek blink1.gif
magda :: 2014-11-04 09:08:44 CET :: ip: logged
niestety nie każdemu, serwis jest stronniczy i nierówno błotem chlapie. Pozdrawiam i serwis sam sobie pozostawiam.
psary.info :: 2014-10-31 12:10:45 CET :: ip: logged
możemy blink1.gif Mnie np się bardzo podoba Pan Marian z kciukiem w górę ;D niestety nie mogę znaleźć jego programu na Internecie aby się odnieść. Pan Tomasz ma w miarę normalne zdjęcie i też normalny program bez głupawych obietnic, niestety razi mnie to, że pośród jego kandydatów na radnych znajdują się osoby, które jeszcze cztery lata wstecz klakierowały na wiejskich debatach poprzedniemu wójtowi i gotowe były zakrzyczeć wszystkich innych - vide Pani ze Strzyżowic ;D blink1.gif Nauczyciele to również nie są dobrzy kandydaci do rady, nie można być obiektywnym radnym pobierając pensję z tego samego źródła co dieta radnego i pobierając pensję nieraz z kilku jednostek budżetowych gminy (rekordzista ma bodaj pięć takich źródeł dochodu). Tak więc każdemu się teraz oberwało i jest sprawiedliwie blink1.gif. Pozdrawiam serdecznie blink1.gif
magda :: 2014-10-31 10:59:50 CET :: ip: logged
Miało być bezstronnie, a jednak dystansu zabrakło...może skomentujemy po wiejsku i z wrodzoną zgryźliwością również zdjęcia pozostałych kontrkandydatów?
psary.info :: 2014-10-23 10:27:26 CEST :: ip: logged
Racja o ile człowiek spontanicznie tak gestykuluje albo przynajmniej wyuczy gestu ale nie gdy ułoży sobie sztucznie dłonie w koszyczek do fotki bo to lepiej wygląda i ktoś tak podpowiedział. W zasadzie to w "wieżyczkę" (postawa przyjacielska itp.) No... żenująco sztuczne i wieje blefem na kilometr. A swoją droga czytając program pana od koszyczka np "patrole obywatelskie" albo modernizacja drogi wojewódzkiej to jest to program dość zabawny ale to domena chyba wszystkich kandydatów blink1.gif
magda :: 2014-10-22 15:04:50 CEST :: ip: logged
Słów kilka do "koszyczka" - w pewnych sytuacjach, jeśli palce są luźno złączone, koszyczek może być oznaką… opanowania!
<<< Poprzedni 1 Nastpny >>>